Miras Avukatı

Miras Avukatı Hizmetleri

Miras Avukatı, Miras Hakkı, Miras Davaları, Veraset ilamı,Tapu Avukatı
Miras Avukatı

Miras Avukatı Türkiyedeki tüm haklarınıza sahip çıkar,Vekaletini Çıkar! Tüm İşlemlerin başlasın…!!!!

Miras Avukatı için Avukat Vekaleti Çıkarmak Gerekir!

Yurtdışında Yaşıyan Türkler

Yurtdışında Yaşıyan Türkler ,Türkiyedeki Gayrimenkul Haklarına Sahip Çıkamadıkları için Mal Varlıkları Başkaları Adlarına geçirilmiş Olup haklarını tekrar geri alabilmeleri için Veraset İlamı Davasıyla ilk Davalarını Açmaları gerekmektedir .Veraset ilamındaki duruma bakılarak hak sahibi üzerine tapu işlemleri gerçekleştirirlir.

Miras Avukatı Davaları

 • Veraset ilamının temini
 • Terekenin (miras kalan mal ve hakların) tespiti davası
 • Ortaklığın giderilmesi davası
 • Muris muvazaasına ilişkin davalar
 • Mirasın reddi davaları
 • Tenkis ve denkleştirme davaları
Miras Avukatı, Miras Hakkı, Miras Davaları, Veraset ilamı,Tapu Avukatı
Toytok Hukuk

Miras Avukatı,Yurt Dışında Yaşıyan Türkler Haklarına Sahip Çıkmak İstiyor!

 1. Türkiye’de bulunan şahıslar miras bırakanın devamlı yanında olmalarını avantaj haline getirerek, ölümden önce mallarını kendi üzerine yaptırmakta ve yurtdışında yaşayan mirasçının miras hakkını zedelemektedirler.
 2. Türkiye’deki diğer mirasçılar, başka bir işlem için gerekli olduğunu söylerek, yurtdışında yaşayan mirasçıdan vekalet almakta, bu vekaletnameyi kötüye kullanarak, yurtdışındaki kişinin haklarını zedeleyecek işlemler yapmaktadırlar.
 3. Bizzat miras bırakan kişi vasiyeti ile tüm malvarlığını bir başkasına veya başkalarına bırakmış olup, yurtdışında yaşayan kişinin miras hakkını zedelemiştir.Vefat eden kişinin evlilik dışı bir çocuğu bulunmakta ve diğer çocuklar mirasta ona pay vermek istememektedirlerYurtdışında yaşayan kişi, mirasçının borçlarından sorumlu olmamak için Türkiye’de reddi miras yoluna başvurmak istemektedir. 
 4. Yurtdışında yaşayan bir kişi, Türkiye’de bulunan mirası için resmi ve geçerli bir vasiyetname düzenlemek istemektedir. 
 5. ​ Mirasçıların bir kısmı yurtdışında yaşamakta olup, Türkiye’de bulunan mirasçılar yurtdışında yaşayan mirasçılara (genellikler kardeşlerine)  miras kalan mallar hakkında  bilgi vermemektedir. Yurtdışında yaşayan kişi kendine ne düştüğünü dahi bilmemektedir. 
 6. Mirasçıların bir kısmı yurtdışında yaşamakta olup, miras hakkını ilgilendiren gayrimenkuller, Türkiye’deki mirasçılar tarafından kiralanmaktadır. Yurtdışında yaşayan mirasçılara bu kiradan bahsedilmeyerek miras hakları yok sayılmaktadır.

Miras Avukatı sizin için E-Devlet şifresi almaz

Kendi adına Tapu Bilgilerini Sorgulamak için,E_Devlet Portalından yararlanın,

Tapu Kayıtları

İlk Olarak Tapu Müdürlüğüne Gidip

İlk Olarak Tapu Müdürlüğüne Gidip Bilgi Edinebilirsiniz,Yurtdışında yaşıyorsanız Türkiyedeki Tapu Müdürlüklerine gidemediğniz taktirde E-Devlet web sayfasına girerek kendi adınıza tapu kayıtlı mı diye öğrenebilirsiniz. Bu E-Devlet web Sayfasına Girebilmek için Türk Konsolosluklarından birine giderek şifrenizi sadece siz kendi kimliğinizle alabilir bu işlem için vekalet çıkaramazsınız.

Miras Avukatı, Miras Hakkı, Miras Davaları, Veraset ilamı,Tapu Avukatı,Toytok Hukuk
Toytok hukuk adresi

Almanya Temsilcimiz

Pelin İşbilir

Mobil : +491782418873

Whatsapp Whatsapp Logo Whatsapp Icon - imnamlas / PixabayWhatsApp icin tikla

İstanbul Avukat

Av. Dürdane Toytok

Mobil : +905308846808

Whatsapp Whatsapp Logo Whatsapp Icon - imnamlas / PixabayWhatsApp icin tikla